Kasos aparatų nuoma sezoninei prekybai

Patogi, paprasta ir moderni - kasos sistema CHD6800 miniPOS su sandėlio valdymo programa!

CHD 6800 - kompaktiška kasos sistema, kurią patogu ir lengva naudotis. Siūlome sprendimą pagal Jūsų porekius. Nuo paprasto kasos aparato iki sudėtingos ir lanksčios prekybos valdymo sistemos pagal Jūsų poreikius.

Universali POS sistema įvairiam verslui

Kasos aparatų sistema, sandėlio valdymo programinė įranga ir konfigūravimo įrankiai - sujungti į vieną sistemą - CHD6800 miniPOS, turinti visas reikalingas funkcijas jūsų prekybos vietoje. Sistemos naudojimas suprojektuotas taip, kad būtų intuityvus ir paprastas, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo pagrindinį - parduotuvės, restorano ar kito verslo valdymą. Sandėlio valdymo programinė įranga naudoja debesų platformą. Todėl paprasta pasijungti prie savo duomenų iš bet kurio mobilaus įrenginio. Taip galite stebėti savo verslą nuotoliniu būdu.

 

Sistema maitinimo įstaigų verslui (kavinės; greitas maistas, restoranai)

CHD6800 miniPOS yra puikus sprendimas jūsų maitinimo įstaigoje, kur jūs aptarnaujate svečius prie stalų. CHD6800 miniPOS sistema turi užsakymų modulį, išankstinės sąskaitos spausdinimą; virtuvinio printerio valdymą. Žinoma, galite naudoti daugiau nei vieną CHD6800 miniPOS įrenginį, jie veiks kartu viename tinkle, todėl jūsų svečių aptarnavimas bus greitas ir efektyvus. „CHD6800 miniPOS“ taip pat suteikia galimybę sukurti vizualinį salės planą su stalo išdėstymu!

 

Sandėlio valdymo programa

CHD6800 miniPOS naudoja šiuolaikinį interneto platformos debesų sprendimą sandėlio valdymui. Mažmeninės prekybos valdymo programa, skirta greitai ir lengvai stebėti pardavimo duomenis:

- Moderni, paprasta ir patogi naudoti platforma
- Šiuolaikinis interneto platformos debesų sprendimas.
- Duomenimis pagrįsti sprendimai.
- Protingas sandėlio valdymas
- Integruota su „woo-commerce“ elektroninėmis parduotuvėmis

Daugiau informacijos https://resico.lt

 

Patogus ekrano dizainas

Spalvingas, lengvai konfigūruojamas ekrano dizainas užtikrina efektyvų ir supaprastintą „CHD6800 miniPOS“ sistemos naudojimą. Be to, ekrano išdėstymas yra visiškai konfigūruojamas ir pritaikomas pagal jūsų skonį.

Sukurkite naują mygtuką, pakeiskite spalvas, pakeiskite arba priskirkite mygtukams naujas funkcijas - intuityvus konfigūratorius, leis tai padaryti lengvai. Prie mygtuko pridedamas produkto paveikslėlis, todėl naujas išdėstymas tampa dar interaktyvesnis.

„CHD6800 miniPOS“ sukurtas kaip intuityvus, patogus naudoti sprendimas, kurį greitai įsisavins jūsų darbuotojai, neeikvodami ilgo mokymosi laiko.

Brūkšninių kodų skaitytuvas, svarstyklės, virtuves spausdintuvas

Norėdami padidinti produktyvumą, prijunkite brūkšninių kodų skaitytuvą prie „CHD6800 miniPOS“ kasos sistemos ir naudokite jį greitam pardavimų registravimui.

Jei turite restoraną ar kavinę - prijunkite virtuvės spausdintuvą prie kasos sistemos ir kliento užsakymas tuoj pat bus pristatytas į virtuvę.

Jei prekyboje turite naudoti svarstykles, prie „CHD6800 miniPOS“ galima prijungti elektronines svarstykles ir sistema automatiškai nuskaitys prekės svorį.

 

 

Mokėjimo kortelių terminalo pajungimas

Išnaudokite visas „CHD6800 miniPOS“ galimybes! „CHD6800 miniPOS“ turi ryšį su bankinių kortelių terminalu, kuris leis greitai, patogiai ir efektyviai aptarnauti klientus atsiskaitant negrynaisiais pinigais.

 

 

Kompaktiškas, bet galingas: CHD6800

CHD6800 sukurtas taip, kad būtų kuo patogiau jums. Jame yra viskas, ko reikia - greitas integruotas spausdintuvas su automatiniu čekių nukirpimu. Sistemą sudaro didelis 10 "kasininko ekranas ir integruotas kliento ekranas. Įrenginyje yra keletas jungčių papildomiems periferiniams įrenginiams, taip pat„ Wifi “ir„ Bluetooth “. CHD6800 yra kompaktiškas įrenginys, kuris sutaupys vietos jūsų prekybos vietoje. CHD6800 galia užtikrins verslo tęstinumą bet kuriuo metu.

Naudodami CHD6800 galite būti tikri, kad jūsų pasirinkimas yra teisingas - įrenginys sukurtas taip, kad užtikrintų verslo tęstinumą visą parą. Įrenginyje nėra judančių dalių, nėra įmontuoto aušinimo ventiliatoriaus, todėl jis tylus.

 

  • chd6800-1
  • chd6800-3
  • chd6800-4
  • chd6800-5
  • chd6800-6
  • chd6800-7
  • chd6800-white-1
  • chd6800-white-3
  • chd6800-white-5