Bankiniai terminalai

myPOS sukūrė nuostabią mokėjimo sprendimų sistemą, kuri  išpildo bet kokio dydžio verslo poreikius priimti mokėjimus bankinėmis kortelėmis myPOS terminalais, jūsų mobiliuoju telefonu su myPOS aplikacija (Android ir iOS), tiesiogiai iš jūsų myPOS sąskaitos, naudojant Mokėjimo prašymo, PayButton ar PayLink bei Checkout sprendimus prekybos, paslaugų ir nuomos bei apgyvendinimo verslams. 

myPOS veikia visose Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalyse ir yra prieinama 17 skirtingų kalbų (lietuvių taip pat) ir teikia klientų aptarnavimą anglų, italų, ispanų, prancūzų, vokiečių, olandų, rusų, graikų ir bulgarų kalbomis.

 

€29,00 be PVM

Kompaktiškas ir patogus mobilus lustinių ir bekontakčių kortelių skaitytuvas jūsų verslo sėkmei. Su integruotu 3G modulius ir SIM kortele mokėjimų aptarnavimui Lietuvoje ir visoje Europoje.

€129,00 be PVM

Kompaktiškas ir patogus mobilus POS terminalas jūsų verslo sėkmei. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui kur bebūtumėte visoje Europoje.

€169,00 be PVM

Elegantiškas ir patogus POS terminalas su lietimui jautriu ekranu. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui visoje Europoje. Nuskaito lustines, bekontaktes ir magnetines korteles, bei išmaniuosius įrenginius su elektroninėmis kortelių piniginėmis.

€199,00 be PVM

Patikimas ir patogus mobilus POS terminalas su ilgai tarnaujančia baterija bei spausdintuvu. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui visoje Europoje.

€199,00 be PVM

Android operacinės sistemos mobilus bankinių kortelių skaitytuvas skirtas geriausiai aptarnavimo ir mokėjimo priėmimo patirčiai. Sukurtas naujai verslo patirčiai su verslui skirtomis programomis. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui visoje Europoje. Nuskaito lustines, bekontakes ir magnetines korteles bei visus išmaniuosius įrenginius kuriuose klientai naudoja savo elektronines pinigines.