POS sistemos

POS sistema (POS – ang. Point Of Sale) – tai kompiuterio bei kompiuterinio kasos aparato derinys. Skirtingai nuo elektroninių kasos aparatų POS sistemos yra labai lanksčios bei lengvai pritaikomos pagal bet kokio kliento poreikius.

POS sistemos susideda iš trijų pagrindinių komponentų:

Kompiuterio. Tai gali būti paprastas stalinis kompiuteris, specializuotas POS kompiuteris ar net specializuotas POS viskas viename kompiuteris su integruotu liečiamu ekranu, magnetinių kortelių skaitytuvu ir t.t.

Kompiuterinio kasos aparato. Tai fiskalinis blokas su kvitų spausdintuvu, kliento displėjumi ir pinigų stalčiumi.

Programinė įranga. Tai gali būti specializuota POS programa atliekanti pagrindines kasos aparato funkcijas bei turinti papildomų apskaitos galimybių ir suderinama su jūsų turima buhalterinės apskaitos programa. Taip pat tai gali būti bet kuri buhalterinės apskaitos programa turinti kasininko darbo vietos modulį suderinamą su fiskaliniu bloku.

Galimybė parinkti šiuos komponentus individualiai pagal kliento poreikius leidžia POS sistemą pritaikyti tiek prie kasos darbo vietos, tiek prie jau turimos programinės įrangos.

€29,00 be PVM

Kompaktiškas ir patogus mobilus lustinių ir bekontakčių kortelių skaitytuvas jūsų verslo sėkmei. Su integruotu 3G modulius ir SIM kortele mokėjimų aptarnavimui Lietuvoje ir visoje Europoje.

€129,00 be PVM

Kompaktiškas ir patogus mobilus POS terminalas jūsų verslo sėkmei. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui kur bebūtumėte visoje Europoje.

Papildoma informacija

 • Ypatybės

  - Nenaudoja popieriaus kvitams
  - Lengvas ir kompaktiškas

 • Kvitai

  - SMS žinute
  - El. laišku

 • Specialios funkcijos

  Mokėjimo prašymas - mokėjimo priėmimas nusiunčiant klientui SMS žinute arba el. paštu saugią mokėjimo nuorodą;

  TopUp - mobiliojo telefono sąskaitos papildymas;

  GiftCards - nuosavo dizaino dovanų  atsiskaitymui per myPOS terminalus;

  MO/TO - lėšų rezervavimas kliento sąskaitoje klientui pateikus kortelės duomenis;

  Pre-autorizacija - lėšų rezervavimas kliento sąskaitoje, klientui pateikus kortelę;

 • Išmatavimai 121 mm x 72 mm x 22,5 mm
 • Svoris: 165 g su baterija
 • Ekranas 2.4" TFT spalvotas LCD, 320 x 240 px
 • Komunikacijos Bluetooth / WiFi / 3G
 • Baterija Li-ion baterija, 1300mAh, 3,7 V
 • Spausdintuvas

  Nėra

 • Klaviatūra Lietimui jautrūs mygtukai
 • Užsakomi priedai

  - Automobilinis kroviklis
  - Papildoma baterija
  - Krovimo stotelė
  - Silikoninis įdėklas

€169,00 be PVM

Elegantiškas ir patogus POS terminalas su lietimui jautriu ekranu. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui visoje Europoje. Nuskaito lustines, bekontaktes ir magnetines korteles, bei išmaniuosius įrenginius su elektroninėmis kortelių piniginėmis.

€199,00 be PVM

Patikimas ir patogus mobilus POS terminalas su ilgai tarnaujančia baterija bei spausdintuvu. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui visoje Europoje.

€299,00 be PVM

Android operacinės sistemos mobilus bankinių kortelių skaitytuvas skirtas geriausiai aptarnavimo ir mokėjimo priėmimo patirčiai. Sukurtas naujai verslo patirčiai su verslui skirtomis programomis. Pasirinktinai galite naudoti Wi-Fi, Bluetooth arba SIM transakcijų atlikimui visoje Europoje. Nuskaito lustines, bekontakes ir magnetines korteles bei visus išmaniuosius įrenginius kuriuose klientai naudoja savo elektronines pinigines.